در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حسین خدرویسی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جشن ملی عاطفه ها همزمان با سراسر کشور در استان کرمانشاه هم برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها امسال در ۲ مرحله برگزار می شود، افزود: مرحله اول این جشن از روز پنج شنبه هفته جاری آغاز می شود که در این مرحله کمک های مردمی فقط با روش های نوین الکترونیکی جمع آوری می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه مرحله اول جشن عاطفه ها تا شانزدهم شهریور ماه ادامه دارد، تصریح کرد: در این زمینه پایگاه ویژه ای در مصلی نماز جمعه مستقر شده است.

وی بیان کرد: در این مرحله نیکوکاران می توانند کمک های خود را از طریق مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی کمیته امداد، اپلیکیشن های سنا، بله، سکه، آپ و دستگاه های خودپرداز بانک ها، مراجعه به سامانه  الکترونیکی نیکوکاری این نهاد با شماره گیری کد #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه پرداخت کنند.

خدرویسی گفت:همچنین شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ این نهاد نزد بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ آماده دریافت کمک های مردمی است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مرحله دوم جشن نیکوکاری در استان بیان کرد: مرحله دوم روز ۱۱ مهرماه و با مشارکت مردم و دانش آموزان برگزار می شود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.