در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)  استان کرمانشاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی  نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین در محل ستاد فرماندهی سپاه این استان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در این مراسم ایجاد یاس و ناامیدی و از بین بردن روحیه ظلم ستیزی ،انقلابی و عاشورایی ملت ایران را از توطئه های شوم استکبار برشمرد و اظهار کرد: رمز ماندگاری انقلاب تکیه بر اصول بوده و ملت غیور و فهیم ایران اسلامی طی 4 دهه پای آرمان هایی که برگرفته از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) واحیاگر استقلال و عزت آنان است محکم و استوار ایستاده اند.

وی افزود: روحیه استکبار ستیزی مردم ایران که همان نه گفتن به استکبار جهانی است در  13 آبان و 22 بهمن  نمود و تجلی می یابد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استقامت فکری و حفظ روحیه جهادی و انقلابی را ازمسائل مهم و مورد نیاز در این برهه توصیف و تصریح کرد:دشمنان ملت ایران و بدخواهان انقلاب اسلامی در تلاشند تا با توطئه و خباثت های گوناگون این استقامت را در هم شکسته و مجاهدان را به زانو درآورند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی  13 آبان را نمایش قدرت استکبار ستیزی ملت ایران دانست و اظهار کرد: دشمنان می خواهند  غیرت دینی در کشور کمرنگ شود ، اما باید بدانند که در چاله مکر خویش دفن می شوند ، به این خاطر که مردم ما از اعتقادات و فرهنگ عاشورایی خود نخواهند گذشت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان با تاکید بر اینکه دینداری ما باید همراه با عمل انقلابی باشد، گفت: نباید اجازه داد فتنه در گفتمان انقلابی و استکبار ستیزی تاثیر گذارد و باعث کم رنگ شدن آنها گردد .

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای حجت الاسلام والمسلمین  علی مراد یوسفی راد در مدت تصدی مسئولیت ، حجت الاسلام والمسلمین شمس الله جلیلیان به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه منصوب شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.