در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 29 آبان 1397
11 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

سردار محمد‌رضا نقدی در همایش تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، فتح سنگرهای کلیدی جهان را توسط انقلاب اسلامی دانست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت به جلو در حال حرکت است، اظهار داشت: شکست‌های زنجیره‌ای آمریکا در عراق و سوریه توسط همین انقلاب به وقوع پیوسته است.

وی افزود: دشمن بعد از سقوط صدام می‌خواستند بین ما و مرزهای عراق و فلسطین مانعی ایجاد کنند بدین منظور از کردستان عراق برای نرسیدن پای انقلاب به این مرزها استفاده کرد.

وی با اشاره به سیلی محکم اتحاد شیعه و سنی در لبنان به گوش دشمن، ادامه داد: دشمن با طراحی توطئه‌هایی بین شیعه و سنی لبنان قصد راه‌اندازی جنگ بین این 2 مذهب را داشتند، اما آن‌ها متحدتر شدند.

نقدی به خیزش جهانی در راستای انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس اشاره و بیان کرد: سال‌ها است که در دنیای اسلامی می‌خواهند ایران را به‌عنوان یک تهدید‌کننده به جای اسرائیل معرفی کنند، ولی بی‌نتیجه مانده است.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به خیانت‌ها، قتل و غارت‌های حاکمان ایران قبل از انقلاب، تصریح کرد: پادشاهان و حاکمان نالایقی قبل از انقلاب، خیانت‌های بزرگی در حق ملت کردند، رضا شاه با تمام بی‌عرضگی خود فقط به مردم زوربازوی خود را نشان می‌داد و مردم چنین حاکمی را نمی‌خواستند.

وی سرنوشت ظالم را خواری و ذلت دانست و گفت: شاه یکی از ثروتمند‌ترین شاه‌های زمان خود بود که انقلاب با پایان دادن به این سلسله‌ها با مزدوران برخورد کرد.

نقدی در قیاس بیت مقام معظم رهبری با کاخ‌های سلطنتی شاه، یادآور شد: ساده زیستی مقام معظم رهبری گواهی بر درستی و صداقت این انقلاب است.

وی قیام ملت بر علیه شاه را در راستای زنده‌ کردن اسلام عنوان کرد و گفت: کشوری که 6 میلیون بشکه نفت از آن خارج می‌شد مردم آن فقیر و گرسنه بودند، 70 درصد مردم در روستاهای بی‌آب، برق و گاز زندگی می‌کردند، بهداشت از بنگلادش، دکترها از فیلیپین می‌آورد؛ مردم اکثرا بی‌سواد بودن که جاده، مسافرت و مخابرات نداشتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی با بیان اینکه لیاقت مردم ایران حکومت طاغوتی نبود، افزود: ملت ایران فهیم هستند خوب را از بد تشخیص می‌دهند، قیام کردند و این حکومت ظالم را سرنگون ساختند.

وی گفت: نمی‌گویم الان مشکل در مملکت نیست، اما با آن زمان قابل مقایسه نیست.

نقدی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را مایه کرامت ملت ایران دانست و گفت: مقام معظم رهبری دلسوز و آگاه است.

وی نعمت‌های انقلاب اسلامی را بی‌پایان و عظیم دانست و خاطرنشان کرد: ناکارآمدیی برخی وزا، نمایندگان و مدیران را نباید پای انقلاب بگذاریم، انقلاب برای ما عزت، آزادی، استقلال و مردم سالاری به ارمغان آورد.

نقدی گفت: به کوری چشم دشمن به 40 سالگی انقلاب رسیده‌ایم و به شدت در حال پیشروی هستیم، کسی نمی‌تواند نگاه چپ به این انقلاب کند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.