در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به دیپلمات‌ها و مسئولان کشور پایبندی به موازین اسلامی را تاکید فرمودند.

امام جمعه کرمانشاه عمل کردن به موازین اسلامی را موجب اقتدار در تمام شئون دانست و متذکر شد: هدف امام راحل از انقلاب اسلامی تسری دادن روحیه انقلابی در انجام تمام امور بیان فرمودند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه اقتدار در مقابل تشر قدرت‌ها و اخم دشمنان باید درسی برای همه ما باشد، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دفاع صریح و قاطع از مظلوم درس اسلام و مظلوم است.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه حمایت از کالای ایرانی را تنها نسخه نجات تولید و اقتصاد در کلام رهبر فرزانه انقلاب بیان کرد و افزود: همه مسئولان باید وارد میدان عمل شوند و از سویی بالا رفتن کیفیت محصولات تولید داخل نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی پرهیز از خام‌فروشی را امری مهم و گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و خاطرنشان کرد: دشمن نقشه 40 ساله برای ضربه زدن به ایران اسلامی دارد و به مردم فشار می‌آورد تا بین مردم و دولت و نظام اسلامی فشار وارد کند.

این مسئول پنجم مرداد ماه سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد را مورد یادآوری قرار داد و تصریح کرد: صدام خباثت خود را پس از قطع‌نامه توسط منافقین انجام داد که به ذلت کشیده شدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه با بیان اینکه پنجم مرداد ماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه پس از انقلاب با حکم امام راحل و امامت آیت‌الله طالقانی است، عنوان کرد: نماز جمعه از برکات انقلاب اسلامی است که باید با حکم حاکم عادل باشد و سنگر وحدت مسلمانان و بیان مواضع ولی امر مسلمین و همچنین مرکز دعوت به تقوا است.

علما خدمات آیت‌الله مشکینی به اسلام و انقلاب را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: رسول خدا(ص) در سرزمینی دعوت خود را شروع کرد که شرک تمام جزیره‌العرب را گرفته بود و پیام علم و دانش را در مدت کوتاهی به مردم برساند.

امام جمعه کرمانشاه با تصریح بر اینکه حضرت محمد(ص) توانستند پیام و فرهنگ اسلام را ابلاغ کند که مرهون جامعیت اسلام است، یادآور شد: جامعیت و قوانین اسلام مطابق با فطرت توحیدی انسان است و اساس اسلام بر مبنای توحید است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.