در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله شیخ مصطفی علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه، اظهار داشت: دشمنان همواره به‌دنبال این هستند که مردم ایران را از انقلاب ناامید کنند.

امام جمعه کرمانشاه القای تفکر ناکارآمدی نظام اسلامی را از اهداف شوم دشمنان بیان کرد و متذکر شد: دشمنان همواره با ترفندهای مختلف اهداف شوم خویش را دنبال می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تزریق احساس ناامیدی و ناتوانی در بین مردم از جمله برنامه‌های دشمنان ایران اسلامی است، گفت: وضعیت ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی برای جوانان باید بیان شود تا بدانند غربی‌ها در این کشور بسیار جولان می‌دانند.

خطیب نماز جمعه کرمانشاه بیان حقایق در تریبون‌ها توسط بزرگان را مورد تاکید قرار داد و متذکر شد: دشمنان تحریف حقایق فکری امام راحل را دنبال می‌کند و باید اسلام ناب محمدی که از تاکیدات امام(ره) بود حفظ شود.

وی به تنفر امام خمینی(ره) از ظلم، استکبار و اشرافی‌گری اشاره کرد و یادآور شد: امام راحل همواره از مظلومان و ضعفا حمایت می‌کردند و امروز باید خط فکری امام(ره) توسط مسؤولان جمهوری اسلامی ایران دنبال شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی از درس‌های امام راحل است که براساس ایستادگی و مقاومت حاصل شد و نتیجه این مقاومت و این تفکر، حزب‌الله لبنان است که یکی از ارتش‌های قوی دنیا را به زانو درآورده است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.