در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، حضرت آیت الله "مصطفی علما" روز سه شنبه در نشست ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی ماه اظهار داشت: اگر امروز ایران گرفتار بسیاری از دسیسه ها و توطئه های دشمنان نشده است بخاطر بصیرت و در صحنه بودن مردم ایران است.
وی گفت:  با مطالعه تاریخ نیز می توان دریافت که همه گرفتاریهایی که گذشتگان ما دچار آن شده اند بدلیل عدم آگاهی و بصیرت  بوده است که لحظه ای غفلت گرفتاریهای بزرگی را بدنبال داشته است.
وی در ادامه اظهار داشت: امروز مهمترین مسئله انتقال مفاهیم انقلاب و آرمانهای امام خمینی (ره) به نسل جوان است چرا که آنها هیچ اطلاعی از آنها ندارند و نمی دانند که ایران در چه وضعیتی قرار داشت.
وی گفت: قبل از انقلاب  بیش از 60 هزار مستشار آمریکایی و مستشاران کشور های دیگر در ایران تصمیم گیرنده همه امور بودند و تمامی وزرا و سران نظامی زیر نظر آنها انتخاب و فعالیت می کردند.
وی افزود: امروز با همه تحریم ها و دسیسه های دشمنان ایران خود یک ابر قدرت  تاثیر گذار در منطقه و جهان است که خود دشمنان نیز به آن اعتراف دارند و این بخاطر بصیرت ملت ایران است که توانستند خود را از گرفتاری  و اسارت دشمنان برهانند.
وی گفت: در مسئله 9 دی ماه بنا به اعترافات وزیر خارجه اسبق امریکا ، سرمایه گذاری های سنگینی از سوی آنها برای ضربه زدن به نظام و کشور انجام شده بود که در 9دی ماه 88 با بصیرت مردم و حضور در صحنه بار دیگر بر روی آتش همه فتنه های آنها آب ریختند .
رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان نیز گفت: آیین بزرگداشت 9 دی ماه امسال  روز شنبه  در مقابل مسجد جامع کرمانشاه با حضور آحاد مردم برگزار خواهد شد.
"عباس سروری" افزود:  در کنار این مراسم که در کرمانشاه و همه شهرستانهای استان همزمان برگزار می شود مراسم دیگری نیز از سوی ادارات و نهاد های مختلف برگزار می گردد که می توان به نمایشگاه عکس در دانشگاه علوم پزشکی ، 10 جلسه سخنرانی با حضور سخنرانان مطرح کشوری توسط قرارگاه کربلا ، برگزاری  مکان های پرسش و پاسخ  در 10 مسجد  و همچنین مسابقات مختلف ورزشی ، علمی ، فرهنگی و مذهبی  اشاره داشت.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.