در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه‌؛ اقدام خصمانه‌ی اخیر آمریکا را که در جهت به رسمیت شناساندن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی صورت گرفته و انتقال سفارتخانه خود از تل‌آویو به قدس، در شرایطی که اعراب دست نشانده‌اش در منطقه آن را صرفا خطر خوانده و به هشداری بسنده کرده‌اند، به شدت محکوم نموده.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضرت امام خمینی رحمه الله علیه: چه ننگ است برای دولت‌های اسلامی که آمریکا، قبله‌گاه اول آنان را غصب نموده و با کمال وقاحت در مقابل همه‌ی آن‌ها قدرت‌نمایی کند.

قدس_شریف، پایتخت همیشگی و بخش جدایی‌ناپذیر فلسطین، اولین قبله‌ی مسلمین جهان، شهریست که اکنون محل اشتراک مسلمانان، مسیحیان و یهودیان است و طبق معاهدات بین‌المللی، در سازمان مللی که خود از عمال استکبار به حساب می‌آید، جزئی از سرزمین‌های اشغالی است که در نتیجه‌ی آن اسرائیل حق ساخت و ساز در این مناطق را ندارد.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه‌؛ اقدام خصمانه‌ی اخیر آمریکا را که در جهت به رسمیت شناساندن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی صورت گرفته و انتقال سفارتخانه خود از تل‌آویو به قدس، در شرایطی که اعراب دست نشانده‌اش در منطقه آن را صرفا خطر خوانده و به هشداری بسنده کرده‌اند، به شدت محکوم نموده و با پیروی از کلام وحی و رهنمودهای ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی) مبنی بر بیداری، استقامت و پایداری، از تمامی مسلمانان آزادیخواه و عدالت‌طلب درخواست می‌نماید تا در مقابل این حرکت احمقانه و خصمانه‌ی دشمن پس از ناکامی‌هایش در منطقه، به ویژه در لبنان و یمن و عراق و سوریه، ضمن حفظ اتحاد و انسجام اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکنند تا بار دیگر به مدد الهی نقشه‌ی شوم مستکبران را نقش بر آب کنیم که با تدبر در وعده‌ی الهی، تردیدی_نیست_فلسطین_آزاد_خواهد_شد.

 

القدس_لنا

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.