در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس  در شهر کرمانشاه امسال تنها یک مسیر خواهد داشت، گفت: این راهپیمایی از محل مسجد معتضدی( میدان انقلاب) آغاز و تا مسجد جامع ادامه داشته و به نماز جمعه ختم خواهد شد.

 عباس سروری در جلسه برنامه‌ریزی روز جهانی قدس که در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، از روز قدس به عنوان یادگار مهم و اثرگذار بنیان ذار جمهوری اسلامی ایران یاد کرد که امروز در نقاط زیادی در خارج  از مرز های کشور نیز برگزار می‌شود.

وی گفت: زنده نگهداشتن روز جهانی قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان، توجه به مسئله فلسطین و ضرورت حمایت از آن و تبیین چرایی نامگذاری روز جهانی قدس از سوی امام خمینی(ره) از اهداف برگزاری روز جهانی قدس است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تمامی شهرستان‌ها، بخش و‌ها و دهستان‌های بزرگ استان، خواستار بسیج ادارت و نهادهای استان برای برگزاری باشکوه این مراسم شد.

 سروری اظهار کرد: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت 11 صبح روز جمعه، دوم تیر و همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد.

 سروری با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس  در شهر کرمانشاه امسال تنها یک مسیر خواهد داشت، افزود: این راهپیمایی از محل مسجد معتضدی(میدان انقلاب اسلامی) آغاز و تا مسجد جامع ادامه و به نماز جمعه ختم خواهد شد.

وی در ادامه اشاره ای هم به برنامه‌ریزی برای برگزاری نماز عید فطر در روز عید داشت و افزود: نماز روز عید فطر نیز راس ساعت هفت و 30 دقیقه روز عید فطر از مقابل شرکت گاز (میدان آزادی) شهر کرمانشاه آغاز و به سمت چهار راه بسیج ادامه خواهد یافت.

سروری افزود: امسال صندوق‌های بهزیستی و کمیته امداد، فطریه روزه داران در روز عید سعید فطر را جمع آوری خواهند کرد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.