در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

عزت‌الله ضرغامی در همایش "در امتداد امام" که با موضوع تحریف خط امام راحل(ره) شامگاه پنجشنبه در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مرزبندی خوب و بد وجود دارد که مرزبندی خوب را رهبر معظم انقلاب بیان کرده و با هدایت خواص تکلیف آنها را روشن کرده‌اند.

ضرغامی با بیان اینکه شاخص مرزبندی با جریانهای غیرانقلابی و وابسته به دشمنان انقلاب مقدمه حرکت در مسیر آرمانهای انقلاب است، بیان کرد: شاخص امام و انقلاب مرزبندی مناسبت‌تری است که هر کس نسبت بیشتری با این شاخصها دارد ولو اینکه اصلاح‌طلب یا اصولگرا باشد در خط انقلاب قرار دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلح نظام با بیان اینکه در مرزبندی‌ها تکلیف عام مشخص است و به تعبیر مقام معظم رهبری مردم ایران قابل تکریم هستند، عنوان کرد: مرز‌بندی‌ها برای خواص اهمیت دارد تا با آگاهی، بصیرت و تشخیص صحیح از تهدیدها و حرفها عبور کنند و در گستره گسترده انقلابی‌گری قرار بگیرند.

ضرغامی با بیان اینکه امام راحل(ره) با ابرقدرتها درگیر شد و عزت مردم را برگرداند، خاطرنشان کرد: در جریان فتنه سران فتنه نتوانستند مرزبندی خود را با سلطنت طلب، ضد انقلاب، دشمنان خارجی، مطرب فراری مشخص کنند.

وی افزود: در اتفاقات عصر عاشورای سال 88 که صحنه‌های دردآوری به‌وجود آمد نیز سران فتنه نتوانستند با خاطیان مرزبندی ایجاد کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر شناخت واقعیت شخصیت امام راحل(ره) تصریح کرد: امام به‌عنوان شخصیتی که علیه استکبار قیام کرد و مردم پشت سر ایشان حرکت و در این راه شهیدان بسیاری تقدیم نهضت کردند باید معرفی شود ولی برخی خرده می‌گیرند که امام مهربان را چرا این‌گونه معرفی می‌کنید.

ضرغامی با بیان اینکه خط، کلام، رفتار، وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره) جز محکمات هستند، بیان کرد: برخی سراغ متشابهات می‌روند تا راه امام راحل(ره) را تحریف کنند که اگر به بعد و قبل آن نگاه کنیم می‌بینیم ادعای این افراد واهی است و فراموش می‌کنند که از جمله محکمات امام مقابله با استکبار، خدمت به مردم و استقلال کشور است.

وی با بیان اینکه در دل داشتن کینه دشمن یکی از تذکرات مقام معظم رهبری است، افزود: برخی از افرادی که در موضوع برجام تلاش کردند از به نتیجه نرسیدن برجام گلایه دارند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به عزت و قدرت ملت ایران به‌واسطه انقلاب اسلامی گفت: این قدرت از تسخیر سفارت آمریکا در سالهای ابتدای انقلاب تا این اواخر و دستگیری سربازان نیروی دریایی آمریکا و اشک ریختن آنها نمود دارد.

ضرغامی افزود: اینکه امروز غرب برای ما چه تدارک دیده است و قرار است از چه مجوزی برخوردار شویم، نقشه استکبار برای مقابله با روحیه عزت و قدرت ایران اسلامی است و آمریکا در قالب یک مدل رفتار می‌کند که برخی خواص به‌صورت ابلهانه می‌گویند ما از موضع مقتدر می‌رویم و مذاکره می‌کنیم ولی آمریکا به اهداف دیگری در این مسیر دست یافته است.

خبر: تسنیم

آخرین ویرایش در شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 14:31

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.