در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

یک جریانی در کار است که آن جریان انسان را از این معنا می‌ترساند که بخواهد به طور خزنده این کشور را باز هل بدهد طرف آمریکا؛ بخواهند از این راه پیش برونداگر احتمال این را بدهید، باید مقابلش بایستید، نه اینکه اول یقین کنید به اینکه مساله این طوری است. بعضی چیزهاست که اگر انسان احتمالش را بدهد، یک احتمال صحیحی بدهد، باید دنبال کند او را و به آن اعتراض کند. شما اگر احتمال بدهید - یک احتمال درستی - که یک ماری الآن توی این اتاق (هست) پا می‌شوید می‌روید بیرون؛ احتراز از آن می‌کنید.   (صحیفه امام- ج14، ص437-439)

***
ستاد مردمی "رمی جمرات" در ایام دهه استکبارستیزی به همت جمعی از فعالان و تشکل های فرهنگی و اجتماعی مشهدمقدس راه اندازی گردیده است.
این ستاد با هدف اعلام روشنگری و تبیین مواضع ضد استکباری مردمی تشکل‌ها، مجموعه‌ها و نیروهای مردمی انقلابی تشکیل شده است و در پایگاه اینترنتی خود به نشانی american.blog.ir  در بخشهای عکس و پوستر، متن و جزوه، فیلم و صوت و ایده ها مطالب خود را منتشر کرده است.

برخی محصولات منتشر شده توسط این پایگاه عبارتند از:

سرود هم آواز طوفان / با صدای حامد زمانی

جزوه / مرگ بر امریکا یا مذاکره با امریکا

جزوه / رحیم پور ازغدی "اشباح دهه اول در اشخاص دهه چهارم"

ما به سوی میدان نبرد پرواز می‌کنیم

اگر دلدار ما پیر خمین است

با خامنه ای کسی نگردد گمراه

بر باد داده نقشه ی مستکبرین

همه عمار خمینی زمانیم

آنان که خواب آمریکا را می بینند

این آمریکا چیست؟

سرود گله از گرگ

سرود از دهان تفنگ

 

 

آخرین ویرایش در شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 13:18

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.