در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

علی‌رضا محمدی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، از برپایی موکب علی اصغر(ع) اداره‌کل بهزیستی استان در راستای خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی خبر داد.

وی بیان کرد: موکب (شماره یک) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی عمود یک هزار و 182 و موکب (شماره 2) واقع در 15 کیلومتری جاده ماهیدشت رو به روی سیمان سامان پذیرای زائران حسینی است.

به گفته مسؤول شورای فرهنگی اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه، موکب (شماره 2) بهزیستی استان واقع در جاده ماهیدشت که در محل برگشت زوار قرار دارد، علاوه بر پذیرایی زائران از طریق غذای گرم، خدمات توانبخشی را نیز ارائه می‌کند.

وی یادآور شد: خدمات توانبخشی ارائه شده در موکب بهزیستی استان شامل تعمیرات ویلچر، واکر، عصا، سمعک و... است.

محمدی همچنین از فعالیت غرفه پرسمان دینی، مشاوره مذهبی و توزیع بسته‌های فرهنگی رایگان بین زوار سیدالشهدا(ع) در این موکب‌ها خبر داد.

مسؤول شورای فرهنگی اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه، همچنین از استقرار ماشین اورژانس اجتماعی بهزیستی(123) این اداره‌کل در راستای خدمات لازم به مراجعه کنندگان خبر داد.

محمدی عنوان کرد: برای سومین سال است که اداره‌کل بهزیستی استان با برپایی موکب از زوار حسینی پذیرایی می‌کند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.