در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آذر آزادی مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس استان استان کرمانشاه گفت : استان کرمانشاه با داشتن بیش از ۹۵۰ زن شهیده و ۱۷۰۰ زن جانباز در طول هشت سال دفاع مقدس، برگ زرینی را در تاریخ مقاومت این سرزمین ثبت کرده است.

وی افزود: استان ما با وجود آن که همواره در معرض بمباران‏‌ها و موشک باران‏‌های رژیم بعث عراق بود، اما زنان و کودکان و سایر اقشار مردم هیچ‌وقت خانه و زندگی‌شان را ترک نکردند و حتی برای دفاع از سرزمین‌‏شان با تشکیل پایگاه‌های پشتیبانی از جنگ، باعث تقویت روحیه رزمندگان در جبهه ‏های نبرد شدند.
لیلا دلیلی همسر شهید مدافع حرم اکبر ملکشاهی گفت : دشمنان کشور ما از قدرت ایمان ما هراس دارند و به همین دلیل با وجود این که در جنگ تحمیلی همه ابرقدرت ها‌ی دنیا علیه ما بودند و به صدام کمک کردند، اما مغلوب جوانان سرزمین ما شدند.

وی با اشاره به نقش ایمان به‌عنوان یکی از ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: اگر مردم ما ایمان خود را از دست می‌دادند و به رهبری امام خمینی (ره) و توانمندی جوانان‌شان شک می‌کردند، بدون تردید پیروزی‌های بزرگ در دفاع مقدس به دست نمی‌آمد.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 08 مهر 1397 ساعت 12:38

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.