در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله مصطفی علماء در دیدار با  ۲ خانواده شهیدان نیاکان و شفیع نیا، اظهار داشت: امروز همه مردم خصوصا مسئولین ما باید بدانند که ولی نعمت واقعی آنها شهدا و خانواده شهدا هستند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید در همه اقدامات خود شهدا را در نظر بگیرند که شرمنده آنها نباشند، افزود: هیچ کس قادر نیست که ایثارگری و سرمایه گذاری که شهدا و خانواده شهدا متحمل شده اند را جوابگو باشد و هر تقدیر و تشکری صرفاً جنبه مراسم و تشریفات دارد.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: همسران شهدا پس از شهادت همسرشان همانند کوهی استوار در خانواده و جامعه بوده اند که علاوه بر تربیت والای فرزندان خود در همه سختی ها در جامعه نیز تاثیر گذار و روشنایی بخش بوده اند.

گفتنی است، شهید "علیرضا شفیع نیا" متولد سال ۱۳۳۵ آموزگار بسیجی در تاریخ ۲۲/۶/۱۳۶۰ در درگیری با منافقین کور دل در شهر کرمانشاه به درجه رفیع شهادت نایل آمد و شهید "اسماعیل امید نیاکان" متولد ۱۳۳۹ از کادر نیروی انتظامی در تاریخ ۱۱/۱۱/۱۳۶۳ در دشت ذهاب مورد اصابت خمپاره بعثی قرار گرفت و به شهادت رسید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 16:27

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.