در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، حضرت آیت الله "مصطفی علما" روز شنبه در یادواره 750 شهید والا مقام شهرستان گیلانغرب که در مسجد جامع این شهر برگزار شد ، اظهار داشت: شهدای عزیز زندگی و خون خود را فدا کردند که اسلام و نظام اسلامی را حفظ کنند و توانستند این نظام را در مقابل دشمنی همه جهان حفظ کنند.
وی گفت: امروز نیز وظیفه مردم و خصوصا مسولان کشور است که از این دستاورد انقلاب اسلامی که با خون شهدا حفظ شده است حفاظت کنند که هر چه داریم به برکت این انقلاب است.
وی در ادامه اظهار داشت: گرچه مشکلات و گرفتاریهای مردم زیاد است اما نباید فراموش کنیم که از چه جایی به چنین جایگاهی رسیده ایم.
وی افزود: قبل از انقلاب ایران جز کشوری مطیع و بنده آمریکا چیز دیگری نبود و همه مقدرات کشور در دست بیگانگان بود اما امروز ایران بنا به اعتراف خود آمریکاییها به یک ابر قدرت در منطقه تبدیل شده است .
وی گفت: نقشه آمریکا در منطقه فروپاشی حکومت سوریه ظرف دو هفته و نابودی عراق در چند ماه توسط داعش بود که همه این توطئه ها به خواست جمهوری اسلامی ایران از بین رفت.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.