در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، یونس عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد: تعداد افرادی که از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس دراستان کرمانشاه بازدید می‌کنند تا پایان سال به مرز یک میلیون نفر برسد.

 
عزیزی با بیان اینکه سال  راهیان نور از اردیبهشت ماه هر سال آغاز و تا اردیبهشت سال بعد ادامه پیدا می‌کند، اضافه کرد: در سال راهیان نور گذشته در مجموع 820 هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کردند.
 
سرپرست سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه سپس با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون 120 هزار نفر در اردوگاه‌های راهیان نور استان اقامت پیدا کرده‌اند، گفت: پیش بینی می‌شود این میزان تا پایان سال به حدود 130 هزار نفر برسد.
 
عزیزی با بیان اینکه از ابتدای امسال حدود 45 هزار نفر از مردم استان کرمانشاه در قالب کاروان‌های راهیان نور اقشار مختلف در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان حضور پیدا کرده‌اند، گفت: حدود یازده هزار نفر از این افراد دانش آموز بوده‌اند.
 
 وی افزود: پیش بینی می‌شود تا پایان سال راهیان نور، 12 هزار نفر دیگر از مردم استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شوند.
 
سرپرست سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه  در ادامه با بیان اینکه وقوع زلزله در استان کرمانشاه اندکی اردوهای راهیان نور را به تعویق انداخت، ابراز امیدواری کرد: با از سرگیری اردوهای راهیان نور شاهد حضور پرشور هموطنانمان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه باشیم.
 
عزیزی ظرفیت‌های استان کرمانشاه را در حوزه راهیان نور غنی ارزیابی کرد و افزود: با تبدیل رزمگاه‌ها و نقاط خاص دفاع مقدس به یادمان می‌توان در جهت پرجاذبه کردن راهیان نور غرب کشور اقدام کرد.
 
 وی با اشاره به آغاز و پایان جنگ تحمیلی در استان کرمانشاه، گفت: باید از ظرفیت‌های استان برای توسعه راهیان نور غرب استفاده شود.
 
عزیزی فرهنگ دفاع مقدس را غنی دانست و بر لزوم برنامه‌ریزی برای بهره‌گیری نسل جوان از این سرمایه‌های ارزشمند تاکید کرد.
 
عزیزی اضافه کرد: حضور اقشار مختلف مردم و به ویژه جوانان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس و آشنایی مستقیم آنها با ایثارگری‌ رزمندگان باعث الگوبرداری آنها از سبک زندگی رزمندگان خواهد شد.
 
عزیزی در ادامه با تاکید بر ضرورت کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور، افزود: باید برای کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور برنامه‌ریزی شود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.