در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مدیرکل برنامه و بودجه استان کرمانشاه اظهار داشت: همه مسؤولان باید با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، تلاش خود را در این زمینه به‌کار بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای برنامه‌های اثربخش، اقدامات ماندگار و پروژه‌های کاربردی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از الزامات جامعه امروز است، گفت: گنجینه ارزشمند دوران دفاع مقدس باید به نسل‌های بعدی انتقال داده شود.

الیاسی‌بختیاری ادامه دادن راه شهدا را موجب حصول نتایج بسیار مثبت در جامعه عنوان کرد و متذکر شد: ایجاد مرکز فرهنگی در یادمان شهدای مرصاد یک اقدام مهم است که باید تمام مسؤولان در این زمینه همکاری کنند.

مدیرکل برنامه و بودجه استان کرمانشاه با بیان اینکه ایجاد مرکز فرهنگی در یادمان شهدا باید به بهترین شکل ممکن احداث شود، عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه در سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه، اعتباراتی تخصیص داده شد و ما وظیفه داریم این پروژه را تکمیل کنیم.

 وی با تصریح بر اینکه اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه باید طرح مقدماتی اجرای این پروژه را به‌صورت کامل مشخص کند و ارائه بدهد، یادآور شد: ثبت کلی یادمان‌ها در استان کرمانشاه در دستور کار اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه قرار گرفته است.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بروشورهایی منقوش به تصویر یادمان شهدای استان در مسیر گردشگرانی که به استان کرمانشاه وارد می‌شوند، طراحی شده و در اختیار مسافران و زائران این یادمان‌ها قرار می‌گیرد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.