در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان،  دکتر محمدابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی ، در نشست همفکری مسئولان دانشگاه و بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در خصوص برنامه‌های اردوهای راهیان نور و کنگره شهدای دانشجو اظهار داشت: داشت: امیدواریم این جلسات بهره و توشه آخرتی برای همه ما باشد و با همفکری هم، نام شهدا را در دانشگاه به نحو شایسته‌ای حرمت‌گذاریم.

 

رئیس دانشگاه رازی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان قشر دانشجو، گفت: امیدواریم توفیق میزبانی اجلاسیه کنگره شهدای دانشجو را داشته باشیم و معاونت فرهنگی دانشگاه رازی نیز در این راستا اقدامات مطلوب و ارزشمندی را پیگیری می‌کند.

 

 اعلمی آل آقا در ادامه خواستار حمایت دستگاه‌های ذی‌ربط برای اتمام کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی شد و افزود: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه قرار بود در بحث ساخت این یادمان همکاری داشته باشد اما درنهایت مجبور شدیم این پروژه را با اعتبارات دیگری به سرانجام برسانیم.

 

وی افزود: کار احداث یادمان شهدای دانشگاه رازی به پایان می‌رسد و می‌توانیم در اسفندماه آیین افتتاح را داشته باشیم.

 

این مسئول خواستار تدوین و نصب تصاویر شهدای دانشگاه رازی در محوطه یادمان شد و گفت: امیدواریم با همفکری شایسته، جلوه مناسبی در برکت خون شهدا و مسیری که این عزیزان برای هموار نمودن انقلاب فراهم کردند، داشته باشیم.

 

اعلمی آل آقا به اردوهای راهیان نور دانشجویی اشاره کرد و افزود: این اردوها هرساله برگزار می‌شود و تأکید شده که دانشجویانی که تاکنون  به مناطق عملیاتی نرفته‌اند، اعزام شوند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.