در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه دیشب با حضور در منزل دوجانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس محمد مراد کیانی و امیدعلی نجفی از آن‌ها تجلیل کرد.
بازونددر این دیدار ثبات و آرامش نظام و کشور را حاصل مجاهدت‌های شهدای والامقام، جانبازان صبور و آزادگان سرافراز و خانواده‌های ایثارگر این عزیزان دانست.
استاندار کرمانشاه گفت: ما در حقیقت با حضور در جمع شما عزیزان از شما روحیه گرفته و عزم ما را برای خدمت به جامعه اسلامی دو چندان می‌کند.
بازوند افزود: خدمتگزاری ما مسئولین در مقابل ایثارگری‌های شما قطره‌ای در برابر دریایی است و این نظام به همت مردان بزرگی، چون شما، ماندگار شده است.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: این همت بلند شماست که جوانان ما را در جامعه امیدوار کرده و آن چیزی است که ملت و کشور به آن نیازمند است و حضور با صلابت شما در واقع نیروی محرکه‌ای مناسبی برای کشور است.
در ادامه این دیدار از این دوجانباز عزیز تجلیل و قدردانی شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.