در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 29 شهريور 1397
9 محرم 1440 / 2018 September 20
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه استان با حضور در منزل شهید مدافع حرم حسین علیخانی، با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
استاندار کرمانشاه در این دیدار گفت: ما به همه شهدا و کسانی که برای این کشور و این نظام فداکاری کردند مدیون هستیم، اما نسبت به شهدای مدافع حرم احساس دیگری داریم.
بازوند ادامه داد: این شهدای عزیز فرسنگ‌ها دورتر از کشور خود برای دفاع از حرم امام حسین و خواهر بزرگوارش حضرت زینب به پا خاسته و در این مسیر از هستی و همه چیز خود گذشتند و به همین خاطر دین بزرگی بر گردن ما دارند.
استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: امروز کشور‌های منطقه درگیر و نا امن هستند در حالیکه ایران اسلامی بدون هیچ دغدغه و مشکلی در کمال آرامش و امنیت به سر می‌برد و این ماحصل رشادت ها، جوانمردی‌ها و این دلاور مردان عزیز است.
همچنین در این دیدار که سفرای سابق ایران در کشور‌های کره شمالی و قطر و نیز پور امین سرپرست بنیاد شهرستان کرمانشاه حضور داشتند، استاندار کرمانشاه با اهدای یک جلد کلام الله مجید از خانواده شهید علیخانی تجلیل کرد.
گفتنی است، شهید حسین علیخانی در سال ۹۵ در منطقه حلب سوریه در درگیری با گروه‌های تروریستی تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رسانه

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.