در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، برگزاری این جشنواره برای نخستین در استان و با هدف بازیابی هویت حقیقی بانوی مسلمان در چهاربخش‌«ادبی، هنری، علمی‌– پژوهشی و فناوری» برگزار می‌شود و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های یاد شده در رشته‌های‌«شعر، داستان‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی، متن کوتاه ادبی و طنز، خوشنویسی، نقاشی، نماهنگ، عکس، مستند فیلم کوتاه، پویانمایی، پوستر، کتاب، مقاله، طرح پژوهشی و تولید نرم‌افزار» ارائه کنند.

 

تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و نقش بانوان در جغرافیای قدرت انقلاب در مسیر تحقق تمدن اسلامی«ارائه الگوی نه شرقی و نه غربی بانوی مسلمان به جهان، جریان سازی مؤثر و اسلامی در حوزه بانوان و خانواده» از اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

محور این جشنواره شامل«حضرت زهرا(س) الگوی بانوی انقلابی امروز، ویژگی‌های بانوی انقلابی، بانوی انقلابی و تربیت خانواده طراز انقلاب اسلامی، نقش و جایگاه بانوی انقلابی در حکومت اسلامی، وظیفه بانوی انقلابی در زمینه‌سازی ظهور، بانوی انقلابی و مواجهه با جنگ نرم، بانوی انقلابی و فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و بانوی انقلابی و اقتصاد مقاومتی» است.

 

 تعداد صفحات مقالات حداکثر ۱۵ صفحه و ارسال سی.دی محتوا الزامی است. تایپ با فونت ۱۴ نازنین، به آثار دست‌نویس ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

علاقمندان برای شرکت در جشنواره تا ۱۰ بهمن‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را به ستاد جشنواره بانوی انقلابی به آدرس«میدان سپاه، انتهای بلوار زن، سازمان بسیج دانشجویی، مدیریت خواهران» ارسال کنند.

 

زمان برگزاری جشنواره در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی است و آثار برگزیده به جشنواره کشوری راه خواهند یافت.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.