در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه امروز در نشست خبری با خبرنگاران نشریات سراسری و خبرگزاریها گفت: نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه از 20 تا 26 آبان ماه برپا خواهد شد و در این نمایشگاه حدود 500 ناشر حضور خواهند داشت.

جعفری شعار چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه را (حال خوب خواندن)، عنوان کرد و افزود: پیش‌بینی می‌شود حدود 500 ناشر در این نمایشگاه حضور داشته باشند و 100 هزار عنوان کتاب ارائه شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه درخصوص تعداد غرفه های نمایشگاه  کتاب سال گذشته استان کرمانشاه گفت:  حدود 600 غرفه  سال گذشته در نمایشگاه دائر بودو   نمایشگاه امسال هم حدودا با همین تعداد غرفه دائر می‌شود.

جعفری با اشاره به تخفیف در نظر گرفته شده برای خرید کتاب امسال در نمایشگاه گفت: تاکنون 30 درصد تخفیف برای خرید از نمایشگاه در نظر گرفته شده که احتمال دارد این میزان بیشتر بشود. وفروش بن کارت تخفیف نمایشگاه از چند روز پیش شروع شده است و علاقه مندان میتوانند این بن کارتها را تهیه و اقدام به خرید کتاب  بکنند.

دوره های قبل نمایشگاه کتاب استقبال بسیار خوب بود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه سخنانش به استقبال خوب مردم استان کرمانشاه از نمایشگاه‌های کتاب در دوره های قبل اشاره کرد و افزود: نمایشگاه کتاب کرمانشاه همواره با استقبال خوب مردم مواجه شده و فروش مناسبی هم در دوره های قبل داشته است.
 جعفری تاکیدکرد:  به همین دلیل همه ساله مورد استقبال ناشرین قرار گرفته و امیدواریم امسال نیز ناشرین مطرح کشور فعالانه در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

به مناسبت سالروز زلزله ویژه برنامه خواهیم داشت

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت: نمایشگاه سال گذشته همزمان با وقوع زلزله بزرگ 7.3 ریشری استان کرمانشاه برگزار شد، که به همین مناسبت و در زمان برپایی نمایشگاه که مصادف با اولین سالگرد زلزله است، ویژه برنامه ای  خواهیم داشت.

جعفری ازدیگر برگزاری نمایشگاه به عصر شعر، رونمایی از کتاب‌های تازه چاپ شده، تجلیل از ناشرین، نویسندگان، کتابفروشی‌ها و چاپخانه‌های برتر و برگزاری کرسی های تلاوت اشاره کرد وافزود: پنج غرفه ویژه نذر کتاب، رسانه ها، کاهش آسیبهای اجتماعی، یار مهربان و پاسخ به سئوالات شرعی و اجتماعی را هم در این نمایشگاه دائر کرده ایم. و با توجه به استقبال بالای مردم از نمایشگاه کتاب، امسال تصمیم گرفتیم نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال را نیز همزمان با آن برگزار کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ابراز داشت: امسال 10 غرفه به نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال اختصاص داده شده که ممکن است چندین شرکت در یک غرفه محصولات خود را عرضه کنند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.