در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، جلسه هماهنگی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب استانی، با حضور مدیر، معاونین و کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه کتاب در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: هرساله برپایی نمایشگاه کتاب استانی از مهمترین دغدغه های ما بوده که به یاری خداوند تاکنون به بهترین نحو ممکن انجام گرفته است.
جعفری ادامه داد: از دیگر برنامه های امسال، برگزاری نمایش آیینی تعزیه و مراسمات سوگواری در ماه های محرم  و صفر در محل برگزاری نمایشگاه کتاب می باشد.
محمدی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: برپایی نمایشگاه کتاب کرمانشاه، یکی از شاخص ترین برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بوده که مسئولین وزارتخانه نیز به این امر واقف هستند.
وی در خصوص چگونگی برنامه های نمایشگاه کتاب امسال گفت: برنامه های جانبی دیگری از جمله؛  تجلیل از نویسندگان، شعرا، رونمایی از کتاب، اجرای تعزیه، ایستگاه نقاشی، نشست های تخصصی ادبی و... در کنار این نمایشگاه تدارک دیده شده و برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.