در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مسئول گروه فرهنگي شهيد ابراهيم هادي از عرضه چاپ صد و هفدهم كتاب «سلام بر ابراهيم» درباره زندگي شهيد ابراهيم هادي خبر داد.

جلد دوم «سلام بر ابراهيم» هم كه سال گذشته رونمايي و منتشر شد، به تازگي به چاپ چهاردهم رسيده است. دو مجلد مذكور زندگينامه و خاطرات دوستان، خانواده و همرزمان شهيد هادي را در بر مي‌گيرند. اين شهيد يكي از شهداي جاويدالاثر دوران دفاع مقدس است كه به دليل سيره و اخلاق خوشي كه داشته، مورد توجه است. از ابتداي چاپ جلد اول، اين جلد تا به حال با مجموع شمارگان ۶۸۵ هزار نسخه عرضه شده و جلد دوم هم طي شش ماه كه از چاپش گذشت، به تيراژ ۱۰۰ هزار نسخه رسيده است.

محسن عمادي در پاسخ به سؤالي درباره خريد كتاب‌هاي «سلام بر ابراهيم» و جلد دومش، مي‌گويد: اكثراً پخشي‌ها هستند كه اين كتاب را مي‌خرند و خيلي از آنها هم از مراكز مستقر در خيابان انقلابند. اين كتاب تقريباً هفته‌اي ۲ تا ۳ هزار نسخه فروش دارد.

«سلام بر ابراهيم» كتابي است كه در قالب زندگينامه‌اي مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهيد بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهيم هادي» منتشر شده است. اين نوشتار حاصل بيش از 50 مصاحبه از خانواده، ياران و دوستان آن شهيد است كه همگي نگارنده را در گردآوري اين مجموعه ارزشمند ياري رساندند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.