در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان ، در عصری تابستانی اعضای کلاس های ایستگاه معرفت که باهمکاری اداره کل کتابخانه ها و اداره ورزش و جوانان و موسسه نسیم حکمت و اندیشه برگزار میگردد ؛ در حضور گرم نویسنده ی برتر استانی اصول اولیه ی نویسندگی را تمرین کردند.
مهناز فتاحی نویسنده ی کتاب در حوزه دفاع مقدس و کودک و نوجوان است که کودکیش با کتاب و نوشتن انس گرفته بود و با نوشتن کتاب فرنگیس داستان زنی قهرمان را به تصویر کشید، این شیرزن کرمانشاهی، با دستانی خالی در برابر متجاوزان بعثی ایستادگی کرد.
ایشان در کتاب جدیدش با نام پناهگاه بی پناه داستان مظلومیت سیصد شهرودند کرمانشاهی را روایت می کند که با اصابت بمب در پناهگاهی جان می سپارند .
این نویسنده ی خوش ذوق و صاحب قلم که سالهاست در کانون های پرورشی کودک و نوجوان فعالیت می کند با استفاده از تجربیاتش با ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی تجربیاتش را در اختیار داوطلبان قرار داد .
در این جلسه چند روش شروع به کار نویسندگی آموزش داده شد.
این جلسه با مشارکت پویای دوستان ایستگاه معرفتی در این کلاس با طرح چندین ایده پیش رفت در پایان عکسی جمعی به یادگاری با خانم فتاحی گرفته شد.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 10:06

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.