در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 22 آذر 1397
4 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 13
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

آیت‌الله محمود محمدی عراقی امروز جمعه در همایش «شیرخوارگان حسینی» در کرمانشاه ضمن تسلیت ایام ماه محرم اظهار داشت: کودک‌کشی از ویژگی‌های نظام‌های ظالم است و اولین دستور کودک‌کشی در تاریخ را فرعون ملعون صادر کرد.

وی افزود: این اراده خداوند بود که با دستان یک کودک بساط ظلم و ستم فرعون ظالم برچیده شود و امیدواریم فضل خداوند ریشه ظلم و کودک‌کشی  و تجاوز به حقوق مادران و کودکان را براندازد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرنگان رهبری با بیان اینکه حادثه کربلا در تاریخ نظیر ندارد، گفت: اراده خدا برای موسی برچیدن نظام ظلم بود، اما همین اراده باری‌تعالی بود که خون علی‌اصغر و خون مظلومین کربلا تاج و تخت یزدیان را به باد دهد.

آیت‌الله عراقی با اشاره به صحبت‌های شهید مطهری در مورد شمر زمان بیان داشت: این شهید والامقام به درستی بیان فرموده که اگر امروز امام حسین (ع) زنده بودند شمر زمان را اسرائیل معرفی و با این رژیم کودک‌کش می‌جنگیدند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: امروز شمر زمان ترامپ و نتانیاهو هستند.

وی افزود: این مراسم پیام دارد و پیام مادران قهرمان ایرانی و مادران شهدا که با شیر خود عشق به امام حسین (ع) و آزادی و هدایت را به جان فرزندانشان وارد می‌کنند و پیام این اجتماعات عظیم که مادران با کودکان در آغوش در آن شرکت می‌کنند چیزی جز پیام صریح عاشورایی «هیهات منا الذله» نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرنگان رهبری تصریح کرد: مادران قهرمان ایرانی با کودکان خردسالشان امروز به ترامپ و نتانیاهو و بدخواهان و ظالمان جهان، ایران و انقلاب اسلامی پیام می‌دهند که تحریم‌ها نمی‌تواند ما را از پای درآورد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: آنها به دنیا پیام می‌دهند که اگر از تشنگی هم هلاک شویم زیر بار ذلت نمی‌رویم.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.