در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

خادمان حرم مطهر ثامن‌الحجج(ع) با حمل پرچم مقدس بارگاه رضوی در مسجد چغاکلان شهر کرمانشاه حضور یافتند و با استقبال گسترده اهالی مومن و متدین این منطقه در دهه کرامت دل عشاق را به صاحت مقدس امام هشتم(ع) متصل کردند.

براساس این گزارش، اجرای برنامه‌های فرهنگی در این مکان به ویژه، صدای نقاره خانه‌ها و صلوات خاصه امام رضا(ع) فضای معنوی خاصی را ایجاد کرده بود.

مردم همه از ساعت‌ها قبل منتظر زیارت معنوی پرچم نورانی حرم رضوی بودند.

برگزاری نماز جماعت، سخنرانی مبلغ ارجمند کاروان در خصوص فضیلت زیارت اهل بیت و دهه کرامت از جمله این مراسم بود.

سیدحسین محتشمی اظهار داشت: یکی از القاب زیبای امام رضا(ع) در واقع امام رئوف به معنای عطوفت و مهربانی است.

وی با توضیح بیشتر در مورد القاب مبارکه علی بن موسی‌الرضا(ع)، گفت: روایات متعددی از ائمه معصوم وجود دارد که چگونه به امام رضا(ع) لقب امام رئوف را داده‌اند.

محتشمی گفت: حضرت شمس الشموس نیر همانند سایر ائمه اطهار دارای معجزات زیادی است و اگر هر شخصی دلش پیش امام رضا(ع) باشد حتماً امام رئوف(ع) هم به او نظر نیک خواهد داشت.

مولودی خوانی سید اکبر هاشمی یکی از خادمان مخلص امام رضا(ع) دراین مراسم فیض و معنویت خاصی ایجاد کرد.

گرداندن پرچم مبارک حرم نورانی انیس النفوس در بین حضار و دلدادگان امام رضا(ع)، توزیع نبات، نمک‌های تبرکی، تسبیح وغیره در این مکان معنوی توسط خادمان آستان ملکوتی ثامن الحجج(ع) انجام شد.

آخرین ویرایش در شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 18:19

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.