در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 30 مهر 1397
11 صفر 1440 / 2018 October 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، اجتماع بزرگ هیأت‌های مذهبی و انقلابی در اعتراض به آشوب‌های اخیر و به آتش کشیده شدن حسینیه بیت‌العباس در شهر کرمانشاه برگزار شد.

این اجتماع مردمی با حضور مسؤولان، روحانیان، خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، یادگاران هشت سال دفاع مقدس، جوانان، اصناف و بازاریان، بزرگان، سران ایلات و عشایر، اقوام و مذاهب مختلف، جامعه دانشگاهی و اقشار مختلف مردم متدین و ولایت‌مدار کرمانشاه انجام پذیرفت.

مراسم یاد شده در کرمانشاه، پارک معلم، حسینیه بیت‌العباس در هوای سرد و بارانی انجام پذیرفت که حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم در آن به چشم می‌خورد.

ویدیویی از هتک حرمت کم‌سابقه اوباش آشوب‌طلب در کرمانشاه با به آتش کشیدن حسینیه بیت‌العباس در فضای مجازی منتشر شد که موجب ناراحتی مردم متدین دروازه نجف شده و به‌همین دلیل شهروندان این دیار با غیرت دینی و شعور بالا به این اقدام غیرقانونی و حرمت‌شکنانه تجمع اعتراضی برگزار کردند.
راهپیمایان و مردم انقلابی کرمانشاه در این مراسم بزرگ و حضور گسترده مردمی دست‌نوشته‌هایی با عنوان «کرمانشاهی دلاور مطیع امر رهبر» در دست داشتند و سپس این سیل خروشان به طرف میدان آزادی حرکت به سمت میدان آزادی ا آغاز کردند و در این مکان نیز حضور انقلابی خود را نشان دادند و این در حالی است که عده‌ای با به انحراف کشیدن تجمع اعتراضی مردم به وضعیت اقتصادی را طی روزهای اخیر منحرف کرده و در این نقطه اقدام به رفتار ناشایست، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت برای شهروندان و سر دادن شعارهای ساختارشکنانه کردند.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.