در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
يكشنبه 29 مهر 1397
10 صفر 1440 / 2018 October 21
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، محمد رسول اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از برگزار همایش احلی من العسل در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این همایش امروز چهارشنبه پنج مهرماه ساعت 10 صبح در امامزاده ابراهیم(ع) برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانش‌آموزی استان‌ کرمانشاه گفت: دانش‌آموزان قاسم‌گونه به ولایت فقیه و امام حسین(ع) لبیک می‌گویند و تا آخر مطیع ایشان هستند.

اکبری با اشاره به اینکه مهر امام حسین(ع) باید همواره در دل دانش‌آموزان باقی بماند عنوان کرد: دانش‌آموزان امروز در این اجتماع حضور پیدا کرده که با مولای خود بیعت کنند و اعلام کنند همچون قاسم شهادت نزد آنها شیرین است.

وی اظهار کرد: دانش‌آموزان با حضور در این همایش پیمان می‌بندند که تا آخرین قطره خون در دفاع از ارزش‌های دینی در رکاب امام حسین(ع) خواهند بود و از امر به معروف و نهی از منکر دفاع می‌کنند.

اکبری با بیان اینکه در این اجتماع بزرگ 2 هزار نفر از نوجوانان پسر کرمانشاهی در سوگ شهادت حضرت قاسم(ع) و لبیک به ندای مولای خود حضور خواهند داشت بیان کرد: این همایش با حضور مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اوقاف و آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این مراسم مداحان اهل بیت(ع) به مدیحه‌سرایی و مداحی خواهند پرداخت افزود: در ایام اربعین سیدالشهدا(ع) نیز حضور منسجم دانش‌آموزان سیاه‌پوش همراه با دسته‌جات عزاداری در تجمع بزرگ عاشوراییان روز جمعه 10 صبح قبل از نماز جمعه در سبزه میدان کرمانشاه را شاهد خواهیم بود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.