در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، همزمان با روز خبرنگار، افشین آزادی حوزه هنری انقلاب اسلامی کرمانشاه با حضور در دفتر روزنامه همشهری به سوالات خبرنگاران این نشریه پاسخ داد.
در این گفتگو، آزادی ضمن بیان اقدامات اخیر حوزه هنری، اهداف سازمانی این نهاد فرهنگی را شرح داد و گفت: حوزه هنری پایگاه اصلی هنر انقلاب است که با توجه به اهمیتی که هنر در جوامع دارد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حوزه هنری توسط هنرمندان انقلابی تأسیس شد که در طول این چهل سال ضمن معرفی چهره های شاخص هنری، منشاء تولید آثار بسیار زیادی بوده است.
افشین آزادی به نقش هنرمندان و بیان اهداف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هنرمندان با تولید آثاری گرانبها در مقابل فرهنگ و هنر وارداتی ایستاده اند و مدافع فرهنگ ان مرز و بوم بوده اند.
این مقام فرهنگی در پاسخ به سوال خبرنگار همشهری در خصوص سینما پیروزی تصریح کرد: سینما پیروزی به عنوان یکی از سینماهای مهم غرب کشور همزمان با تعطیلی چند ساله در زلزله اخیر غرب کشور، آسیب های جدی دید که با نظر کارشناسان و کسب مجوزهای لازم تخریب و آماده احداث پروژه عظیم پردیس سینمایی شد.
رئیس حوزه هنری کرمانشاه خاطر نشان کرد: با همت مسئولین و مدیران ارشد استان و تأکید استاندار محترم، اقدامات ویژه ای برای احداث این مرکز فرهنگی انجام پذیرفته است.
آزادی در پایان اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نه چندان دور، شاهد اقدامات عمرانی پردیس سینمایی پیروزی در کرمانشاه خواهیم بود.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.