در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، افشین آزادی در میزگرد خبری با خبرگزاری‌های فارس و تسنیم که در دفتر خبرگزاری تسنیم کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: حوزه هنری با تجملات امروز دنیا و پیچیدگی‌های وقایع جامعه نمی‌تواند با شیوه سنتی اداره شود.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه با بیان اینکه منابع مالی ادارات در حال کاهش است، گفت: کاهش منابع مالی در سطوح مختلف دیده می‌شود با این وجود باید به فکر رویکرد جدید مدیریت برای کنترل این شرایط بود.
وی با تاکید بر شناسایی نقاط ضعف در این زمینه خواستار تقویت و استمرار نقاط قوت شد و گفت: با شیوه بازخوانی رفتار، بازدهی کار بهتر می‌شود.
آزادی با بیان اینکه مقوله زنجیره ارزش به ما گوشزد می‌کند، چرا برای مفاهیم داخلی و مباحثی همچون شخصیت‌های هنری مورد علاقه مردم هیچ اقدام فرهنگی هدفمندی صورت نگرفته است؟، گفت: اگر ساختار سنتی شکسته شود می‌توان با هزینه کم‌ کارهای بزرگی انجام داد.
آموزش و توانمندسازی هنرمندان، شناسایی نخبه‌ها و احیای گروه‌های سرود انقلابی در مساجد از جمله برنامه‌های در دستور کار حوزه هنری استان کرمانشاه است که آزادی در این میزگرد به آن اشاره کرد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.