در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 23 آذر 1397
5 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 14
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان،رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه وجمعی از کارشناسان فرهنگی عصر دیروز با مهندس الهی تبار معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه دیدار و درمورد مسائل مهم فرهنگی و هنری بحث و گفتگو کردند.

افشین آزادی در ابتدای این دیدار از روند رو به رشد فضای فرهنگی و فعالیت های حوزه هنری گزارشی را ارائه و بر لزوم توسعه فضای سینماهای استان از سوی مسئولین ارشد کرمانشاه تاکید کرد. 
آزادی اظهار امیدواری کرد با توجه به پایین بودن سرانه سینما برای مردم کرمانشاه و توجه ویژه مسئولین سیاسی و فرهنگی استان به این مقوله، شاهد احداث پردیس سینمایی پیروزی در آینده ای خواهیم باشیم. 
معاون سیاسی امنیتی استانداری نیز بر لزوم توجه جدی به مقوله سینما بعنوان یکی از شاخصهای مهم توسعه فرهنگی اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی که سینما ها از بحران عدم مخاطب عبور کرده و مردم اقبال ویژه به تماشای فیلم دارند باید در اسرع وقت این امکان برای مخاطبان فراهم شود. 
مهندس الهی تبار در ادامه تصریح کرد: با شناختی که از حوزه هنری دارم انتظار می رود این نهاد هنری گام های موثری در اعتلای هنر انقلاب اسلامی بردارد.
الهی تبار اظهار امیدواری کرد: با حضور افشین آزادی به عنوان چهره جوان فرهنگی در مدیریت جدید حوزه هنری شاهد پیشرفت در فعالیتها و اقدامات اثر بخش در فضای فرهنگی و هنری استان باشیم. 

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.