در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، سومین جشنوراه حقوق بشر آمریکایی در بخش‌های موشن گرافیک، اینفوگرافیک، کارتون، پوستر و کاریکاتور را در گرایش هنری برگزار شد پویا عبدی هنرمند کرمانشاهی در بخش کارتن شایسته تقدیرشناخته شد.
دکتر آجرلو، دبیر جشنواره حقوق بر آمریکایی گفت: امسال گرایش رسانه‌ای به جشنواره افزوده شد که شامل صفحات مجازی، اپلیکیشن‌های موبایلی، کلیپ و ایده پردازی بازی‌های رایانه‌ای است.
دکتر آجرلو، در مورد نمایش آثار دومین جشنواره حقوق بشر آمریکایی در ۱۰ کشور گفت: سال قبل آثار جشنواره حقوق بشر آمریکایی را در کشور‌هایی همچون عراق، لبنان، هند، ونزوئلا و اندونزی به نمایش گذاشتیم اماامسال با کمک رایزنان فرهنگی تلاش می‌کنیم نمایشگاه‌های بین المللی بیشتری داشته باشیم.
امسال هزار و ۸۸۵ اثر از ۷۷۴ هنرمند در سطح داخلی و بین المللی به سومین جشنواره حقوق بشر آمریکایی ارسال شد که به گفته دبیر جشنواره، آثار از نظر کمی و کیفی رشد چشمگیری داشتند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.