در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مهناز فتاحی اظهار داشت: امسال نیز مراکز کانون استان همچون سالهای گذشته شاهد حضور فعال اعضای مراکز کانون این استان در شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) بوده اند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه افزود: فراخوان جشنواره رضوی در بیست و سوم اردیبهشت ماه ۹۷ به کلیه مراکز کانون در استان کرمانشاه ارسال شده است.

فتاحی همچنین گفت: مراکز کانون پرورش فکری فرصت دارند تا پس از داوری اولیه ۲۰ درصد از آثار اعضا را به تفکیک هر بخش انتخاب و تا پانزدهم خردادماه به دفتر استان ارسال کنند.

وی با اشاره به استقبال اعضا و مربیان کانون در استان کرمانتشاه از جشنواره رضوی، افزود: پس از داوری در مرحله استانی، آثار منتخب به دبیرخانه جشنواره در تهران ارسال می شود .

فتاحی بیان کرد: شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) امسال شامل ۸ بخش پژوهش اعضا، کتابسازی، کاردستی، تمبر و کارت پستال سازی، نامه ای به امام رضا (ع)، خاطرات زیارت، سرود، پویانمایی می باشد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.