در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 23 آذر 1397
5 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 14
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، اجراها و نمایشگاه فاتحان آسمان همزمان با پنجمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت استان کرمانشاه در محل موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان کرمانشاه آغاز شد.
این برنامه‌ها شامل اجرای 10 گروه خیابانی به تعداد 200 اجرا، هفت نمایشگاه هنرهای تجسمی و هفت اجرای زنده نقاشی است که در یادمان و حسینیه شهدای مطلع الفجر، یادمان شهدای پاوه، یادمان شهدای بازی دراز، یادمان شهدای گمنام کرمانشاه، یادمان و مرکز فرهنگی شهدای مرصاد، موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان، پادگان توحید، زائرسرای کربلا و زائرسرای شهید دکامی برگزار می‌شوند.

این برنامه‌ها از هفدهم اسفند 96 تا پانزدهم فرودین 97 در مسیر کاروان‌های راهیان نور با موضوعات قرآن و جلوه‌های آن در دفاع مقدس، راهیان‌نور و مدافعان حرم  برگزار می‌شود.

برنامه فاتحان آسمان با تلاش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و با همکاری مدیریت هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه، حوزه هنری استان کرمانشاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه و انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام‌آبادغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب و پاوه در یادمان‌های دفاع مقدس استان برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.