در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
جمعه 27 مهر 1397
8 صفر 1440 / 2018 October 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، مظفر تیموری در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از رخدادهای مهم فرهنگی و هنری در ایام دهه فجر برگزاری جشنواره فیلم فجر است، اظهار کرد: این جشنواره امسال در استان کرمانشاه متفاوت‌تر از سال گذشته برگزار خواهد شد.

 
 تیموری با بیان اینکه امسال 23 فیلم جشنواره فیلم فجر در استان کرمانشاه اکران خواهد شد، گفت: سال گذشته 16 فیلم جشنواره در دو سینمای آزادی و فرهنگ شهر کرمانشاه روی پرده رفت.
 
 تیموری در ادامه با اشاره به حضور پنج نفر از تهیه کنندگان و عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر در استان کرمانشاه همزمان با اکران این فیلم‌ها، گفت: مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ساعت 10 صبح روز 12 بهمن در سینما آزادی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
 
تیموری افزود: در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر، فیلم ها هر روز در سه سانس در دو سینمای آزادی و فرهنگ شهر کرمانشاه اکران خواهند شد.
 
 تیموری با بیان اینکه امسال مبلغ بلیط فیلم های جشنواره فیلم فجر 10 هزار تومان در نظر گرفته شده، گفت: بلیط ها برای کارکنان ادارات، نیروهای مسلح، دانشگاهیان و دانش آموزان نیم بها خواهد بود.
 
وی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره مد و لباس فصل در کرمانشاه در ایام دهه فجر گفت: این جشنواره از 18 تا 20 بهمن در نگارخانه شهید آوینی شهر کرمانشاه برپا خواهد شد.
 
 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  کرمانشاه اشاره ای هم به برگزاری جشنواره شعر فجر در استان کرمانشاه در دهه فجر داشت و اظهار کرد: مراسم افتتاحیه این جشنواره ساعت 10 صبح رو زچهارم بهمن با حضور 10 نفر از اساتید کشوری در تالار وحدت کرمانشاه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.