در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
پنجشنبه 26 مهر 1397
7 صفر 1440 / 2018 October 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: صدا و سیمای مرکز کرمانشاه  در زلزله اخیر استان کرمانشاه عملکرد خوب و تاثیر گذاری داشته است.
حضرت آیت الله "مصطفی علما" روز دوشنبه  طی بازدید از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه و حضور در نشست شورای مدیران این مرکز و همچنین پخش زنده  رادیویی، اظهار داشت:  پوشش خبری و اطلاع رسانی صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گسترده و پر تلاش بوده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی گفت: بسیاری از مشکلات مردم از  لحضات اول زلزله تا به امروز توسط این مرکز منعکس شده و می شود که سبب برطرف شدن مشکلات و همچنین احساس آرامش مردم زلزله زده  شده است.
وی افزود: صداوسیما و دیگر رسانه ها وظیفه دارند  که هم خدمات  را اطلاع رسانی کنند و هم نقاط ضعف را انعکاس دهند که انعکاس نقاط ضعف  می تواند در برطرف کردن مشکلات مردم موثر باشد.
وی در ادامه اظهار داشت : توقع می رود که تا پایان مشکلات مردم زلزله زده  صدا و سیما در انعکاس مشکلات و مسایل آنها همچنان کوشا و موثر عمل کنند.
وی گفت: در چنین شرایطی عمده مردم فقط به صدا و سیما و اخبار منتشر شده از سوی آن اعتماد دارند و این اعتماد سرمایه ایست که باید آن را حفظ کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز اظهار داشت: از زمان وقوع زلزله  این مرکز بمدت 24 ساعته با حضور همه کارکنان  ویژه برنامه مربوط به زلزله  لحظه به لحظه همراه مردم بوده است.
"رضا رحیمی" افزود: تاکنون 20 هزار دقیقه برنامه ویژه زلزله پخش شده است که  سه هزار  دقیقه آن مربوط به  بخش خبری است و همچنین تاکنون پانصد گزارش زنده و ضبط شده از مناطق زلزله زده در شبکه های سراسری و محلی پخش شده است.
وی گفت: پس از زلزله روزانه به هر شهر زلزله زده  روستاها یک اکیپ جداگانه اعزام می شدند و از روند امداد و خدمات رسانی آنها گزارش تهیه  کرده اند و امروز نیز با برنامه های ویژه زلزله در استان و در اخبار های کشوری همچنان  جزو اخبار اصلی باقی بماند.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 04 دی 1396 ساعت 12:42

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.