در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

پنجمین شماره از دو هفته نامه "رویش غرب " منتشر شد .

در این شماره سرمقاله ای از سردبیر با تیتر " چرا ایران سوریه نشد ؟ " منتشر شد و تیتر یک آن نیز با عنوان " سال به سال دریغ از پارسال " به بررسی اوضاع کرمانشاه در دوران تدبیر و امید پرداخته است و در ادامه فعالیت ها عمرانی و فرهنگی شهرداری منطقه دو را تشریح نموده است.

همچنین با توجه به منتشرشدن این شماره در ایام نهم دی ، با اشازه به موضوع فتنه و حصر سران آن با تیتر " حصر سران فتنه یا اقامت در هتل 5 ستاره ؟! " به تشریح این موضوع پرداخته است .

این نشریه که با رویکرد فرهنگی-سیاسی پا به عرصه مطبوعات گذاشته ، مدتی است که به همت جمعی از جوانان و فعالان انقلابی و دغدغه مند استان فعالیت خود را آغاز نموده است.

محمدامین بهرامی ، سردبیر نشریه "رویش غرب " تاکید کرد که در این نشریه سعی میشود در حد توان با رویکرد انقلابی به تحلیل اوضاع سیاسی و فرهنگی استان و کشور پرداخته شود .

بهرامی گفت : "رویش " برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری راجع به ریزش ها و رویش ها 1 بود و "غرب" هم برگرفته از استان کرمانشاه ؛ و ان شا الله که بتوانیم رویش هایی که مدنظر رهبری معظم و معزز است را بیشتر از پیش در استان داشته باشیم .

وی افزود : نشریه در 8 صفحه در نظر گرفته شده است که شامل صفحات : فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی ، سلامت و... می باشد .

ایشان در پایان از فعالان و علاقمندان عرصه نویسندگی ، خبرنگاری و...دعوت کردند جهت همکاری با نشریه ، رزومه خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا در اسرع وقت با آنان تماس گرفته شود .


1. " ....رویشها را بیش از ریزشها میبینم؛ این‌همه جوان مؤمن، این‌همه تحصیل‌کرده‌ی مؤمن، این‌همه افراد تحلیلگر مؤمن، این‌همه افراد کارآمد در مسائل فنّی و در مسائل علمی، همه مؤمن؛ اینها رویشهای انقلاب است.
...این‌همه جوان مؤمنِ نویسنده، هنرمند، عالم، فنّاور، مبلّغ، سخنور؛ در عرصه‌های گوناگون، در مسائل داخلی در مسائل خارجی. اینها رویشهای انقلابند، رویشهای سرسبز و آماده؛ این خیلی باارزش است. بنابراین، اگر ما به وظایفمان در زمینه‌ی انقلاب عمل کنیم، معنای این، ماندگاری افزایش این رویشها و انبوه شدن این رویشها است ." بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم - 1394/10/19

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 16 دی 1395 ساعت 09:37

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.