در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 با همکاری فعالان فرهنگی استان شماره ششم نشریه اتفاق کرمانشاه با مطالب متنوع فرهنگی اجتماعی و سیاسی منتشر شد

در این شماره مطالب متنوعی پیرامون مسائل استان و کشور منتشر شده است و تیتر یک این ماهنامه موضوع اردوی مختلط  در دانشگاه اختصاص داده شده است. سر مقاله هم به قلم سردبیر به موضوع «نحوه عمل به تکلیف» پرداخته است.

برخی دیگر از مطالب این شماره عبارتند از: اخبار سیاسی و فرهنگی، تحلیهای سیاسی و امور بین الملل، خاطراتی از شهید ابوذر امجدیان، اربعین بدون دلار، بررسی مبانی قرآنی استکبار ستیزی، غرب گرایی اساتید در در کرمانشاه، ماجرای مکتب گلیم و گبه و...

صفحات سیاسی، بدون مرز(بین الملل)، فرهنگی، حیات طیبه(سبک زندگی)، اقتصاد مقاومتی، اندیشه و اجتماعی از بخشهای اصلی این نشریه هستند که مطالب متنوعی از نویسندگان مختلف را در خود جای داده اند.

نشریه اتفاق کرمانشاه به مدیرمسئولی سیدمحمدجعفر امامیان و سردبیری سبحان خسروی ماهنامه فرهنگی اجتماعی است که توسط فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر می شود.
محمد جواد خواجه وند، علی شجاعی راد، علیرضا فلاحی، محمد امین بهرامی، محمد خیاط زنجانی، علیرضا ملک خطایی، رضاکریمی از اعضای تحریریه این شماره هستند.

اتفاق کرمانشاه در دکه های مطبوعاتی و مؤسسات فرهنگی عرضه می شود. در ضمن نشانی  @etefagh_ksh   در تلگرام و پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  جهت ارتباط با خوانندگان و مخاطبین در نظر گرفته شده است.

 

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.