در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
سه شنبه 27 آذر 1397
9 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 18
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)
چهلمین شماره ماهنامه فرهنگی-تشکیلاتی حلقه‌ وصل با موضوع اربعین حسینی(ع) و حماسه بزرگ «پیاده‌روی اربعین» منتشر شد.

 

 

 

در ابتدای این شماره و در سرویس «آینه» می‌توانید در جریان اخبار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سراسر کشور قرار بگیرید.

گزارشی از جلسه انقلابی روستای بحیری تحت عنوان «جنگ ناتمام» و چهارمین نمایشگاه ایران‌نوشت با عنوان «نوشت‌افزار ایرانی از جناب‌خان تا دیرین دیرین» به همراه خلاصه‌ای از نشست مجموعه‌های برتر تربیتی کشور در مشهد تحت عنوان «جبهه‌سازی موثر و موانع جبهه‌سازی» و صحبت‌های وحید جلیلی از دیگر مطالب این سرویس است.

استقبال از اربعین حسینی(ع) و خیل عظیم عازمان آن دیار و پرداختن به ابعاد گوناگون «پیاده‌روی اربعین» نیز موضوع اصلی ویژه‌نامه چهلمین شماره ماهنامه فرهنگی تشیکلاتی حلقه وصل به نام «قدمگاه آسمان» است.

«فرصت سوزی در جاده بهشت» عنوان سرمقاله این شماره است که به موضوع از دست رفتن فرصت های پیش رو در اربعین اشاره دارد.

مهمترین عناوین این ویژه‌نامه عبارتند از:

«انحراف در پیاده‌روی اربعین، از ما فعالان آغاز می‌شود»، «اینها همه کار حسین (ع) است»، «چرا گرفتن ویزای ترکیه راحت‌تر از ویزای اربعین است؟!»، «اربعین را به همایش فرهنگی و دولتی تبدیل نکنیم»، «سهم مهلکی که می‌تواند پیاده‌روی اربعین را از پای درآورد»، «حضور در اربعین وظیفه و تکلیف است»، «کشف راز تونل نور!»، «موکب‌هایی از اول محرم تا آخر صفر»، «تاثیرات اربعین در تهران!» و «اربعین، مدنیت جدید، چالش‌ها و آسیب‌ها».

حجت‌الاسلام و المسلمین حمید احمدی مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری و رییس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین کشور، ناصر هویزاوی مدیر سازمان حج و زیارت استان خوزستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید حمید حسینی رییس اتحادیه رادیو و تلویزیون عراق و جمعی دیگر از فعالان گوناگون عرصه پیاده‌روی اربعین از چهره‌های صاحب نظر در ویژه‌نامه «قدمگاه آسمان» هستند.

نشریه حلقه وصل به مدیرمسئولی و سردبیری صادق یزدانی منتشر می‌شود.

برای ارتباط با نشریه می توانید با شماره های ۵-۰۲۱۷۷۶۵۵۱۳۴ تماس بگیرید. همچنین پایگاه خبری تحلیلی حلقه وصل به آدرس hvasl.ir آخرین خبرها و گزارش‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را در اختیار همگان  قرار داده است.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.