در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 2 بهمن 1396
5 جمادی‌الاول 1439 / 2018 January 22
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 با همکاری فعالان فرهنگی استان شماره چهارم نشریه اتفاق کرمانشاه منتشر شد

در این شماره مطالبی ویژه شهدای اخیر مدافع حرم در صفحات مختلف منتشر شده است و تیتر یک این ماهنامه هم به این موضوع اختصاص داده شده است. سر مقاله هم به قلم مدیرمسئول به موضوع خاکریزهای فرهنگی پرداخته است.

برخی دیگر از مطالب این شماره عبارتند از: مصاحبه با امیر کرم، هنرمند باسابقه کرمانشاهی، تحلیهای سیاسی و امور بین الملل، نقدی بر معضل سگ گردانی در شهر، تحلیل مسئله ربا در بانک ها، مصاحبه اختصاصی با دکتر رضا سراج و...

صفحات سیاسی، بدون مرز(بین الملل)، فرهنگی، حیات طیبه(سبک زندگی)، اقتصاد مقاومتی، اندیشه و اجتماعی از بخشهای اصلی این نشریه هستند که مطالب متنوعی از نویسندگان مختلف را در خود جای داده اند.

نشریه اتفاق کرمانشاه به مدیرمسئولی سیدمحمدجعفر امامیان و سردبیری سبحان خسروی ماهنامه فرهنگی اجتماعی است که توسط فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر می شود.
محمد جواد خواجه وند، علی شجاعی راد، علیرضا فلاحی، محمد امین بهرامی، محمد خیاط زنجانی، علیرضا ملک خطایی، رضاکریمی از اعضای تحریریه این شماره هستند.

اتفاق کرمانشاه در دکه های مطبوعاتی و مؤسسات فرهنگی عرضه می شود. در ضمن شماره تلفن 09031600767 در تلگرام و پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  جهت ارتباط با خوانندگان و مخاطبین در نظر گرفته شده است.

 

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 شهریور 1395 ساعت 10:04

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.