در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 با همکاری فعالان فرهنگی استان کرمانشاه شماره سوم نشریه اتفاق کرمانشاه منتشر شد

تیتر یک این ماهنامه به قهرمانی ورزشکار کرمانشاهی، کیانوش رستمی، در المپیک اختصاص داده شده است. در گزارش تحلیلی این مطلب با عنوان اصلی «ورزشکاری که بارها به ارزشها احترام گذاشت» آمده است: اقدامات ارزشی و متعهدانه او تنها به روزهای اخیر پس از قهرمانی و رکوردشکنی و کسب مدال طلای المپیک محدود نمی شود. بلکه سابقه این روحیه او را باید ماه ها پیش از این جست و جو کرد. نتیجه این جست و جو نشان می دهد که سخنان ارزشی و اقدامات متعهدانه کیانوش رستمی اتفاقی نیست و نشانه ثبات سیره و منش او به شمار می رود.

برخی دیگر از مطالب این شماره عبارتند از: مصاحبه با حامد زمانی، تحلیهای سیاسی و امور بین الملل، یادداشتهای قرآنی و فکری، کرسی نظریه پردازی، اخبار سیاسی فرهنگی ، مصاحبه با یک کارآفرین و فعال حرکت های جهادی در استان و...

صفحات سیاسی، بدون مرز(بین الملل)، فرهنگی، حیات طیبه(سبک زندگی)، اقتصاد مقاومتی، اندیشه و اجتماعی از بخشهای اصلی این نشریه هستند که مطالب متنوعی از نویسندگان مختلف را در خود جای داده اند.

نشریه اتفاق کرمانشاه به مدیرمسئولی سیدمحمدجعفر امامیان و سردبیری سبحان خسروی ماهنامه فرهنگی اجتماعی است که توسط فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی منتشر می شود.
محمد جواد خواجه وند، محمد امین جوادیان، علی شجاعی راد، علیرضا فلاحی، محمد امین بهرامی، محمد خیاط زنجانی، رضاکریمی از اعضای تحریریه این شماره هستند.

اتفاق کرمانشاه در دکه های مطبوعاتی و مؤسسات فرهنگی عرضه می شود. در ضمن شماره تلفن 09031600767 در تلگرام و پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  جهت ارتباط با خوانندگان و مخاطبین در نظر گرفته شده است.

 

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 04 شهریور 1395 ساعت 08:59

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.