در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
دوشنبه 28 آبان 1397
10 ربیع‌الاول 1440 / 2018 November 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

نشریه «اتفاق کرمانشاه» با رویکرد فرهنگی اجتماعی به زودی بر روی دکه های مطبوعاتی و مراکز فرهنگی عرضه خواهد شد.

سید محمد جعفر امامیان مدیر مسئول نشریه اتفاق کرمانشاه گفت: پس از اخذ مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، تحریریه نشریه تشکیل جلسه داده و اولین شماره آن به زودی منتشر خواهد شد.

امامیان گفت: نام نشریه برگرفته از یک بیت حافظ شیرازی است که به اهمیت وفاق و اجتماع در پیشبرد اهداف و رسیدن به مقاصد اشاره می کند : حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت / آری به اتفاق جهان می توان گرفت. اتفاق به معنی وفاق و اجماع بر سر رسیدن به آرمان ها ست و در این بیت هم به چنین معنایی اشاره شده است و ما در این نشریه سعی داریم رسالت خود را در راستای تحقق فعالیتهای جبهه ای و شبکه ای تبلیغ و ترویج کنیم.

وی ادامه داد: برای صفحات نشریه بخشهای مختلفی در نظر گرفته شده است: از جمله بخش سبک زندگی، اندیشه، فرهنگی اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و مباحثی در عرصه بین الملل و سیاسی.

امامیان گفت تلاش ها بر این است که اوایل خرداد اولین شماره نشریه منتشر شود.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 خرداد 1395 ساعت 09:08

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.