در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در تشریح این خبرگفت: طرح تدبر در قرآن با هدف آشنایی با مفاهیم قرآنی در قالب تحقیق و تدبر در آیات در کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی افزود: این طرح با هدف ارتقاء علوم قرآنی قراء، حفاظ و فعالان قرآنی در گروه سنی جوان و بزرگسال ویژه بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه تصریح کرد: این طرح با همکاری مؤسسات قرآنی شهر کرمانشاه و ویژه ۶۰ قرآن پژوه اجرا می‌شود.
حجت‌الاسلام محمدی در ادامه گفت: این طرح نیمه دوم سال‌جاری و با همکاری مؤسسات شهر کرمانشاه برگزار می‌شود و آشنایی با ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و روخوانی و روانخوانی از شرایط حضور در این طرح است.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه افزود: طرح یاد شده در قالب ۴۰ جلسه آموزشی و با حضور اساتید استانی برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان پس از پذیرفته شدن در طرح مذکور به عنوان مربی مفاهیم در سطح استان برای حضور در جلسات و کلاس‌های قرآن بکارگیری می‌شوند.
وی درپایان افزود: پس از پایان این طرح برای قرآن‌آموزانی که موفق به کسب نمره لازم شوند از سوی اداره امور قرآنی گواهینامه حضور در طرح صادر خواهد شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.