در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام آیت عباسیان امروز شنبه در آیین اختتامیه مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقه سراسری قرآن کریم اظهار داشت: در این مدت ۵۰۲ کلاس با شرکت بیش از ۱۰ هزار نفر توسط اوقاف برگزار شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: بیش از پنج هزار و ۱۰۰ نفر در مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان کرمانشاه شرکت کردند.

وی عنوان داشت: جمعا ۳۳۱ نفر در رشته آوایی و ۲۷۴ نفر نیز در رشته معارف به مرحله استانی راه پیدا کردند و در این مرحله که طی دو روز و با حضور ۱۲ داور ملی و بین المللی برگزار شد۶۰۵ نفر شرکت کردند که ۶۳ نفر حائز رتبه شدند و نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

حجت الاسلام عباسیان با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار همه شهرستانهای استان مسابقات و سهمیه مستقل داشتند، بیان کرد: در زمان برگزاری مسابقات، ۲۶ محفل انس قرآنی را در سطح استان برگزار شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.