در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، حجت الاسلام میرزایی رئیس اداره امورقرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه  از دیدار ۲۵ نفر از فعالان قرآنی استان با رهبر معظم انقلاب خبر دادو بیان کرد: همه ساله بعد از پایان مسابقات بین‌‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی، فعالان قرآنی از استان‌های مختلف به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند و امسال نیز همراه با شرکت کنندگان  سی و پنجمین دوره مسابقات بين‌المللی قرآن كريم، روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه با مقام معظم رهبری ديدار می‌‌کنند.
وی ادامه داد: از استان کرمانشاه  نیز ۲۵ نفر از فعالان عرصه قرآنی استان همراه با فعالان قرآنی سراسر كشور و متسابقین سی و پنجمین دوره مسابقات بين‌المللی قرآن كريم با مقام معظم رهبری ديدار خواهند کرد.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه  در پایان، عنوان کرد: در این مراسم قاریان برتر و برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم  از رهنمودهای مقام معظم رهبری بهره‌مند خواهند شد.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.