در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه  کرمانشاه، با اشاره به ثبت‌نام در مسابقات قرآن اوقاف تا ۳۰ فروردین‌ماه، گفت: مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف از پنجم اردیبهشت‌ماه آغاز و تا نیمه اول خردادماه ادامه دارد.
وی افزود: ثبت‌نام در رشته‌های ۹ گانه «حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم» و رشته‌های آوایی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن از بهمن‌ماه ۹۶ آغاز و تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: این مسابقات همه ساله در رشته‌های مختلف از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین‌المللی ادامه دارد.
حجت‌الاسلام میرزایی درادامه به برخی از اهداف این مسابقات از جمله ایجاد زمینه انس هرچه بیشتر با قرآن و بسط فضای معنوی مسابقات قرآن در محیط جامعه اشاره کرد.
وی گفت: علاقه‌مندان دستورالعمل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن را می‌توانند در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به‌نشانی WWW.QUranIran.ir مطالعه کنند..

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.