در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 

به گزارش کربلاییان، آیت الله مصطفی علما در حاشیه برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم ، از رتبه اول بودن استان به لحاظ جمعیتی برای شرکت در آزمون قرآنی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: استان کرمانشاه از گذشته های دور به بحث قرآن توجه ویژه داشته اند.

وی افزود: بسیاری از موقوفات که از سابق در دست است مربوط به مباحث قرآنی است که این امر اهمیت کارهای قرآنی در بین مردمان این استان را می رساند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: همانطورکه مقام معظم رهبری تاکید دارند، قرآن ریشه تمام کارهای فرهنگی است. لذا موظف هستیم در ترویج و تبلیغ مباحث قرآنی تلاش کنیم.

آیت الله علما به بازدید از محل برگزاری آزمون اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که عمده شرکت کنندگان از قشر جوان بودند که همین امر سبب می شود قرآن بر زندگی آنها تاثیر مثبت بگذارد و از بسیاری آسیب های اجتماعی به دور باشند.

وی در پایان تاکید کرد: حرکت در راستای حفظ ارزش های قرآنی یک کار ریشه ای است که باید همه ما در جهت تبلیغ و ترویج آن تلاش وافر داشته باشیم.

 

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.