در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 21 آذر 1397
3 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 12
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

 به گزارش کربلاییان، جامعه فرهنگی قرآنی امام عصر(عج) بعد از ظهر روز گذشته در تالار انتظار کرمانشاه با حضور قاریان ، حافظان و فعالین قرآنی کرمانشاه تشکیل شد.
جامعه قرآنی امام عصر(عج) کرمانشاه با هدف ایجاد هم افزایی و انسجام هرچه بیشتر بین فعالین قرآنی تشکیل شد.
اعضای شورای جامعه قرآنی امام عصر(عج) از بین قاریان و فعالین قرآنی و با رای مستقیم آنها به شرح زیر انتخاب شدند:
آقایان حاج محمد رشیدی، حاج سعید کریمی خو، حاج بهزاد رهروان، مهندس کیوان حسینی ، شاهپور حیدرپور و دکتر عبدالرحیم بنکدار و خانم سعیدی
همچنین مقرر شد در اولین جلسه این شورا رئیس ،نایب رئیس این شورا از بین اعضا انتخاب شود.
گفتنی است در این جلسه بارها به لزوم حرکت مردمی  و عدم همپوشانی فعالیت این جامعه با نهادهای دولتی و عمومی تاکید شد.
در پایان مراسم اعضا انتخاب شده در دفتر آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه حاضر شده و جلسه ای با حضور ایشان برگزار شد.
حضرت آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در این جلسه ضمن ابراز امیدواری از تشکیل جامعه قرآنی امام عصر(عج) در کرمانشاه افزود: جلسات قرآنی در شهر کرمانشاه باید انسجام بیشتری داشته باشند و ان شاءاله تشکیل این جامعه قرآنی به این امر کمک خواهد کرد.
امام جمعه کرمانشاه در ادامه به عدم رنگ و بوی سیاسی بخشیدن به جلسات قرآنی تاکید کرد: جلسات قرآنی این شهر با سابقه چندین ساله در این شهر فعال هستند که باید به دور از ورود کارهای سیاسی به آنها تقویت شوند.

 

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 14:43

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.