در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت الله مصطفی علما روز سه شنبه در آیین افتتاحیه مسابقات قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت استان کرمانشاه که در مجتمع فرهنگی هنری توحید روانسر برگزار شد، افزود: کلام خدا فنا ندارد و انسان باید با کلام خدا مانوس باشد و انس با کلام الله بهترین انس است.
وی با بیان احادیثی از پیامبر گرامی اسلام (ص) تصریح کرد: رسول خدا(ص) همه ما را به پیروی از قرآن دعوت کرده و باید این کتاب الهی را امام و پیشوا قرار بدهیم چرا که مسیر هدایت و سعادت بشریت را فراهم کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اضافه کرد: اگر مسلمانان قرآن را امام و پیشوا قرار دهند و متکی به آن باشند در دنیا حرف اول را می زنند و با تمسک و متوسل شدن به آن خسارت و ضرر و زیانی متوجه ما نخواهد شد.
آیت الله علما ادامه داد: پیروی نکردن از قرآن کریم به عنوان پیشوا و قائد، یکی از علل تجاوز استکبار جهانی به مسلمانان است و امروز شاهد آن هستیم که به قدس شریف تجاوز می شود.
وی اظهار کرد: با تمسک به قرآن و توجه به معارف دقیق آن و اتحاد همبستگی مسلمانان ، دنیای اسلام اقتدار خواهد داشت و آن وقت است که زندگی راحت و سعادتمندی خواهیم داشت.
نمانده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه همه باید به دنبال اسلام ناب محمدی(ص) باشیم، افزود: آگاهی، علم روز، تزکیه و رستگاری انسان ها در قرآن کریم بیان شده و باید این کتاب الهی را الگوی خود قرار دهیم.
آیت الله مصطفی علما افزود: طلاب و جوانان باید با فکر باز و دید وسیع و با نورانی کردن درون به میدان بیایند و در پی درک حقایق، معارف و معنویت قرآن باشند.

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.