در عرصه فرهنگ به معنای واقعی کلمه احساس نگرانی می کنم … هر چه می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم ... دستگاه‌های دولتی آغوش خود را به روی بچّه‌مسلمانها وجوانهای مؤمن و انقلابی وحزب اللّهی باز کنند ... مقام معظم رهبری
چهارشنبه 28 آذر 1397
10 ربیع‌الثانی 1440 / 2018 December 19
به این مورد امتیاز دهید
(0 رای‌ها)

به گزارش کربلاییان، آیت الله عباسیان در مراسم افتتاحیه چهلمین مسابقات استانی قرآن کریم که امروز چهارشنبه در سالن آنفی تئاتر مجتمع فرهنگی رفاهی بعثت کرمانشاه، برگزار شد، اظهار داشت: از بین پنج نفر از متسابقان قرآنی در استان کرمانشاه نهایتا 284 نفر به مرحله استانی راه یافتند.
مدیرکل اقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، تصریح کرد: فرهنگ قرآنی مصونیت بخشی به جامعه ما است در برابر هجمه های فرهنگی و ناجوان مردی های استکبار و دشمنان اسلام است که در جامعه ما وجود دارد.

وی ادامه داد: این نوع مسابقات فرهنگی نشان دهنده فرهنگ غنی قرآن در جامعه ما است، چرا که خداوند عنایت فراوانی به کشور و استان ما دارد تا بتوانیم در سایه فرهنگ قرآنی چهره قرآنی را تربیت کنیم.

این مسوول خاطرنشان کرد: سفره با برکت قرآن کریم در استان گسترده شده و گرایش بسیاری به مفاهیم قرآنی در استان کرمانشاه وجود دارد، همچنین در کنار آن می توان آسیب های اجتماعی را رفع کنیم.

عباسیان تاکید کرد: قرآن کریم کتاب آسمانی خدا و بهترین راه برای هدایت انسان ها است و مشکلات جامعه به واسطه توسل به منزلت و عظمت آن حل می شود و باید همواره در کارها نگرش قرآنی داشته باشیم و بیش از پیش به فرهنگ قرآنی بها داده شود.

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 14:00

ارسال نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.